Contest

Grip Contest

Chceš se porovnat s ostatními závodníky? Chceš zjistit, jak je trénink účinný a jaký máš progres? Tak je zde Grip Contest. Jedná se o vis na čas na bočním chytu OG Boardu, který prověří sílu i vytrvalost úchopu.

1.Jonáš VilikovskýM05:07
2.Tomáš PlačekStg KolínM05:01
3.Lukáš PovolnýGladiátor raceM03:23
4.Pavel KrejčíOcrGripM03:18
5.Míša MatušováZ03:10
6.Karel SussM03:03
7.Radim BenešSkirunM03:02
8.Štěpán KracíkGladiátor raceM02:58
9.Petr TřešňákSlaný KobylkyM02:48
10.Lukáš HanykChallengerM02:44
11.Lukáš HubálekStg Hradec KrálovéM02:42
12.Lucka ČížkováOCR HuntersM02:37
13.Jakub ŠípekGladiátors KralupyM02:32
14.Pavel VitM02:30
15.Terka LomnickáChallengerZ02:29
16.Boba PylypovováFénix PlzeňZ02:27
17.Saša Ninja XZ02:20
18.Natálka KrajčíkováZ02:19
19.Václav DubskýReady2winM02:19
20.Rosťa FišerSpartan GymM02:19
21.Lenka Doleželová AC HeatingZ02:17
22.Vojta RůžekGladiátorsM02:15
23.Barnabas BalatoniHungaryM02:15
24.Tomáš MandzákM02:14
25.Jakub PodzimekM02:11
26.Jan KlasFénix PlzeňM02:11
27.Daniel MiklosPlay RealM02:10
28.Martin Šálekocrrunning.czM02:09
29.Jana AmasederAmiciM02:07
30.Dominik MašekM02:06
31.Tomáš VoborokPredatorsM02:05
32.Eliška WaldmannováSlaný KobylkyM02:05
33.Gabriela KovaříkováZ02:04
34.Lukáš NovákM02:04
35.Kuba ČernýTantrum MonstraM02:04
36.Josef SoulejM02:03
37.Lukáš VeselýM02:02
38.Patrik StupkaAC Česká LípaM02:02
39.Jan Řízek ŘeřichaSunny GangM02:01
40.Zdeněk JanáčekSunny GangM02:01
41.Jan ZmítkoBarbarian extreme teamM02:01
42.Jani RoubalováM02:00
43.Pavel Batís BatěkRozhýbejme St. PlzenecM02:00
44.Tomáš BufkaM01:57
45.Aleš KršíkM01:56
46.Jakub ŠípekM01:55
47.Klára Sušička SušánkováReady2WinZ01:55
48.Adam ŠperlichOCR Runners ŠumperkM01:55
49.Ludvík Budík VejvodaSunny GangM01:54
50.Richard HynekMoravanyM01:54
51.Braňo BehulHammer NutritionM01:54
52.Martin KadrmasRehasport TeamM01:53
53.Lucie KepkováHK SkobaZ01:53
54.Slobodan PistolofM01:50
55.Tereza ProkopcovaPredátor PlzeňM01:50
56.Terka PuchrováSunny GangZ01:49
57.Matěj KracíkGladiátor raceM01:48
58.Petr MičicaM01:47
59.Vendula PoláčkováZ01:46
60.Josef BočanHO UnionM01:46
61.Káťa FenclováZ01:45
62.Jirka CimlerM01:44
63.Pepa KudličSunny Gang PlzeňM01:44
64.Zuzka KocumováM01:44
65.Bráňo BehulM01:44
66.Tadeáš VíšekStg PardubiceM01:43
67.Jiří PohořalýGladiátor raceM01:43
68.Roman MrázSkirun ČakoviceM01:43
69.Patrik ŠiškaM01:42
70.Leňour DoleželkaRozhýbejme St. PlzenecZ01:42
71.Adam VrabecFénix PlzeňM01:42
72.František StrakaM01:42
73.Petr TeplíkPredátor ÚstíM01:41
74.Adéla SůrováGladiátor raceM01:41
75.Josef ŠoulejGladiátorsM01:40
76.Tomáš PekerkaSTG HolýšovM01:39
77.Martin MatušM01:39
78.Vašek JarosM01:38
79.Zuzka TřebickáTitan ParkM01:38
80.Honza FryčekSunny GangM01:37
81.Michal Myšák MašekM01:37
82.Jakub ŠuldaM01:37
83.Jakub MalinaSmichoffM01:37
84.Martina PoloczekM01:36
85.Zdeněk ŘíhaGladiátor race teamM01:36
86.Markét KřišťálováZ01:36
87.Martin KadrmasMMK GripM01:36
88.Jonáš BartošekPredátor Workout BrnoM01:36
89.Zuzka TřebickáTitan ParkM01:36
90.Marek NovotnýM01:35
91.Marek MiklosPlay RealM01:35
92.Zuzka TřebickáWild MonkeyZ01:35
93.Michal ČechSport 5M01:35
94.ZůzaRozhýbejme St. PlzenecZ01:34
95.Marian ŠteňkoFénix PlzeňM01:33
96.Lucie KonigováZ01:33
97.Martin ŠípekGladiátorsM01:33
98.Josef šoulejGladiátorsM01:33
99.Pavel RůžekGladiátorsM01:32
100.Zuzka VrabcováFénix PlzeňZ01:32
101.Majda HartlováAtom kids PrahaM01:32
102.Patrik Rastislav KobulnickýGladiátors KralupyM01:32
103.Filip ČernýSmíchoffM01:31
104.Jonáš ČernýGladiatorsM01:31
105.Ivo KopečekGladiátor raceM01:31
106.Filip FraněkM01:31
107.David RouspetrSunny GangM01:31
108.Lukáš HamzaGladiátorsM01:31
109.Adéla HaňurováM01:31
110.Seth De BolleM01:30
111.Petra MaresovaM01:30
112.Míra FenclFénix PlzeňM01:30
113.Klárka SusickaOcrGrip.czM01:30
114.Viki ZlochováPredátor PlzeňM01:30
115.Zdeněk KlimplSTG PardubiceM01:29
116.Zdeněk PokornýM01:29
117.Lukš ChoulíkSunny GangM01:29
118.DymytroSTG HolýšovM01:28
119.Martin JeřábekM01:28
120.Martin KopřivaM01:27
121.Jakub VondracekM01:27
122.Jonáš BartošekPredátor BrnoM01:27
123.Adéla HanurovaM01:27
124.David AišmanOverHangOverM01:26
125.Karel TopičSTG HolýšovM01:26
126.Anna HavrdovaPrahaM01:26
127.Jan PatarákAČRM01:26
128.Jakub HurdaSTG PardubiceM01:25
129.Matyáš JandaM01:25
130.Kuba KratochvílFénix PlzeňM01:25
131.Jindřich BrožEvatransM01:25
132.Petra ŠtraubFénix PlzeňZ01:25
133.Tomáš UrgeM01:24
134.Kuba SvobodaM01:24
135.Martin ŠimekM01:23
136.Adriana KopeckovaM01:23
137.Jan MilataGladiátor raceM01:23
138.Eliška RothmaierováOverHangOverZ01:22
139.Ivo VšetulaGladiátorM01:22
140.Janina BřízůRozhýbejme St. PlzenecZ01:22
141.Marian ŠteňkoFénix PlzeňM01:22
142.Ondřej L.OCR ČelákoviceM01:22
143.Martin ŠebaGladiátorsM01:22
144.Honza ChalabalaM01:21
145.SušičkaZ01:21
146.Šimon SmutnýChallengerM01:21
147.Petr PůtaM01:20
148.Aleš KrsikM01:20
149.Marty Mago PlešounTantrum MonstraM01:20
150.Zdenda JanáčekSunny Gang PlzenM01:19
151.Jana KrčmováSTG HolýšovM01:18
152.Zdeněk StrejcNinja XM01:18
153.Jakub BrožEvatransM01:18
154.Vítek SvobodaChallengerM01:17
155.Pepa JanochM01:17
156.Ondřej HořejšíSkirun ČakoviceM01:17
157.Iva RauchováSkokaniZ01:16
158.Martina Marťan ValentováZ01:16
159.Maruška KubalíkováOverHangOverZ01:16
160.Tomáš HnětilaM01:16
161.Lucie Lixa LedvinováSunny GangZ01:15
162.Janina MichalováSunny GangZ01:15
163.Filip MálekM01:15
164.Šárka SýkorováGladiátor raceM01:15
165.Petr TřešňákSlaný KobylkyM01:15
166.BuggyM01:14
167.Marek KadrmasMMKGripM01:13
168.Stáňa BabuškováGladiátor raceM01:13
169.Ondra OndičFénix PlzeňM01:13
170.Petr BenešSkirunM01:13
171.Tomáš HnetilaM01:12
172.Honza AubrechtM01:12
173.Roman KittelSunny GangM01:12
174.Jan SiberaM01:12
175.MarikaRozhýbejme St. PlzenecZ01:12
176.Lucie Lů VarbanováSunny GangZ01:11
177.Honza TušekM01:11
178.Zuzka PřibáňováSunny GangZ01:11
179.Mates VepřekOCR runners ŠumperkM01:11
180.Michal BarvičStg PardubiceM01:11
181.Karel ŠtěpánEdgar.teamM01:11
182.Oldřich JedličkaSunny GangM01:10
183.Marian MacurikM01:10
184.Robert JanasReady to winM01:10
185.Vojta DomorádAC Mladá BoleslavM01:10
186.Michal MikušSkirun ČakoviceM01:10
187.Míša PeterkováSTG HolýšovZ01:09
188.Víťa ŠimákM01:09
189.MichalRozhýbejme St. PlzenecM01:09
190.Lukáš DrábekSTG HolýšovM01:08
191.KebyRozhýbejme St. PlzenecM01:08
192.Tesa TichováFénix PlzeňZ01:08
193.Tomáš LepšíM01:07
194.David KretschmerSunny GangM01:07
195.Nikola MeluzínaM01:07
196.HejziM01:06
197.Lukáš TykalM01:06
198.Tom CruisSunny Gang PlzenM01:06
199.Radan ŠubaM01:05
200.Kamil HukelSTG HolýšovM01:05
201.Honza HuclM01:05
202.Tom CruisSunny Gang PlzeňM01:05
203.Lukáš VoráčekAF training NýřanyM01:04
204.Adam OCR Runners SumperkM01:04
205.Jindra RudySunny GangM01:03
206.Lucie ŠvarcováM01:03
207.Martin NohejlM01:03
208.Petr JanousekM01:02
209.Libor JägerM01:02
210.TerkaRozhýbejme St. PlzenecZ01:02
211.Jonáš BartosekPredátor Workout BrnoM01:02
212.Jiří ScesarM01:02
213.Martin SondaSWATM01:02
214.Jety DoležalSunny GangM01:01
215.Tomáš JaňourM01:01
216.Honza Bageta BehenskýM01:01
217.SlávaRozhýbejme St. PlzenecM01:01
218.PéťaRozhýbejme St. PlzenecZ01:01
219.David ŠtraubFénix PlzeňM01:01
220.Elišák VelkoborskáZ01:01
221.Jakub ZichSTG PardubiceM01:00
222.Šimon TeplíkPredátor ÚstíM01:00
223.Martin KlaškaFénix PlzeňM01:00
224.Vojta DomoradBakov nad JizerouM01:00
225.Iva SobotkovaPredátor Workout BrnoM00:59
226.MatějM00:58
227.Míra MotlíkM00:58
228.DavidM00:57
229.Martin FaltejsekM00:54
230.Michal SafranekM00:54
231.MartiRozhýbejme St. PlzenecZ00:54
232.Tomáš HladilSTG HolýšovM00:53
233.Jan VečeřaM00:53
234.Tereza Zub JedličkováSunny GangZ00:52
235.Déňa ŠrámkováSunny GangZ00:51
236.Jindřich MatoušekM00:51
237.Adéla KrippnerováZ00:50
238.Petr Hoša HošekM00:50
239.Filip JanoušekGladiátorM00:50
240.V. KopeckáAČRM00:50
241.Láďa LazovyM00:49
242.Petr Járy JarošM00:47
243.Lucie KalousováZ00:47
244.Lenka Štěpa ChoulíkováZ00:46
245.Silvie StudenáGladiátorsM00:46
246.Zuzana Bazi MacanováZ00:46
247.Tomáš VildmanM00:45
248.Michal BejvlM00:45
249.Víta SnoplPredátor Workout BrnoM00:44
250.Vladimír SmutnýSunny GangM00:43
251.Martin Jochen KubíkSunny GangM00:42
252.Karel Kláda MaříkM00:42
253.David PlechacM00:41
254.Petr JanoušekGladiátorsM00:38
255.Míša NovákováZ00:36
256.Árny LukyRozhýbejme St. PlzenecM00:36
257.Mikuláš Toluen ZavadilM00:35
258.BaruRozhýbejme St. PlzenecZ00:34
259.Jana MotlováZ00:33
260.DanaZ00:32
261.Lucie HurtovaM00:31
262.Adéla L.OCR ČelákoviceM00:31
263.To dáš!!!M00:30
264.Pepa GruzovskyPredátor PlzeňM00:28
265.Honza VečeřaM00:27
266.Jirka P.M00:23
267.Radek AmasederM00:20
268.Tomáš HnětloM00:16
269.Máťa MotlíkM00:15
270.Petr VejvodaM00:14
271.Eva AbsolonovaZ00:12
272.Dan HejdaM00:09
273.Míša AmasederAmiciM00:06
274.Hanz ŠikaM00:03
275.Bára MotlíkováZ00:03

OCR/Ninja akce a eventy s oficiálním měřením Grip Contest:

Příští:

Proběhlé:

8.5.2022 – MČR OCR – Lanškroun

21.8.2021 – MČR OCR – Klatovy

27.9.2020 – Gladiátor Challenge – Kralupy

22.8.2020 – MČR OCR – Klatovy

4.7.2020 – Svatba – David a Péťa – Fénix Plzeň OCR

20.6.2020 – Ostromeč – tréninkový kemp

13.-14.6.2020 – The Bridge – Kralupy nad Vltavou

6.6.2020 – Ninja X – The Circle – Plzeň “Area D”

14.3.2020 – Ostromeč – tréninkový kemp

07.02.2020 – Poděbrady – Lukáš Novák

03.02.2020 – Staňkov – překážkový workshop – STG Holýšov

28.01.2020 – Kralupy nad Vltavou – překážkový workshop – Gladiator training Kralupy

25.01.2020 – Plzeň – Sunny Gang – Vodácký bál n.6

25.01.2020 – Plzeň – Predator Challenge – kvalifikace

26.12.2019 – Pardubice – Post-Christmas indoor training (STG Pardubice)

14.12.2019 – Brno – Ultimate Ninja challenge (Czech Ninja Community)